Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Detektiv, Muži do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Detektiv zdarma ke stažení

Detektiv je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Detektiv nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Detektiv? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektiv zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Detektiv ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektiv ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

683x1600
547x1280
342x800
213x500
68x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 397 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DGrauman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Detektiv je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Blue Ray přehrávač zdarma Podívejte se i na ilustrace CSS ikona ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Digitální číslo 1 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, download, cliparts, svg, Muži, ke stáhnutí, Detektiv, ilustrace, zdarma, Detektiv, grafika, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, openOffice, web, pozvánky, inkscape, prezentace, Adobe Illustrator , Facebook, seminární práce, webové stránky, plakát, profilovka, památník, office, plakáty, kalendář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Programátorka zdarma, vektor Žalud ke stažení nebo obrázek Popcorn ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.