Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Detektiv (Muži) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Detektiv zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Detektiv. Pakliže si chcete obrázek Detektiv stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Detektiv v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektiv zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Detektiv ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektiv ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

683x1600
547x1280
342x800
213x500
68x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 397 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: DGrauman

Tento obrázek s názvem (Detektiv) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Detektiv je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Papoušek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýn ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Anténa ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Detektiv, zdarma, vektorový obrázek, grafika, cliparts, vektor, ke stáhnutí, download, svg, Muži, Detektiv, ilustrace, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: web, Adobe Illustrator, články, diář, word, Twitter, etikety, blog, webové stránky, profilovka, video, textové dokumenty, eshop, plakáty, Pinterest, inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektor Olivový olej ke stažení, ilustrace WAV přípona ke stažení nebo klipart Ježek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.