Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Detektiv (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektiv zdarma ke stažení

Detektiv je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Detektiv stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Detektiv lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektiv zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Detektiv ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektiv ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

683x1600
547x1280
342x800
213x500
68x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 397 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: DGrauman

Tento obrázek s názvem (Detektiv) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Detektiv patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace WPD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chodící vajíčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Narozeninové číslo 3 ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Detektiv, vektor, grafika, kliparty, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, klipart, Muži, ilustrace, zdarma, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, textové dokumenty, Adobe Illustrator, eshop, pozvánky, Pinterest, office, plakát, časopis, openOffice, prezentace, plakáty, word, blog, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Tlačítkový telefon ke stažení, ilustrace Námořník ke stažení nebo klipart Rudl ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.