Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Detektiv, Muži do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Detektiv zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Detektiv. Kreslená ilustrace Detektiv je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektiv zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Detektiv ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektiv ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

683x1600
547x1280
342x800
213x500
68x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 397 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DGrauman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Detektiv se nachází v kategorii Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zombie ke stažení Podívejte se i na klipart Methanol ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mandarinka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, Detektiv, ilustrační obrázek, grafika, Muži, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, svg, obrázek, free, cliparts, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, web, články, plakát, Pinterest, seminární práce, dokumenty, pozvánky, referáty, plakáty, textové dokumenty, škola, Facebook, profil, časopis, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vlha pestrá ke stažení, ilustrace Zákaz spinnerů ke stáhnutí nebo vektor Jupiter zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.