Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý otazník, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý otazník zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zlatý otazník. Klipart Zlatý otazník je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý otazník zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatý otazník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý otazník ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

699x1600
559x1280
349x800
218x500
70x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 402 092 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlatý otazník je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rubínový šperk zdarma Podívejte se i na ilustrace Narozeninové číslo 7 ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Srdce z duhy ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zlatý otazník, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, Zlatý otazník, Symboly, kliparty, download, zdarma, cliparts, svg, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokument, pozvánky, PowerPoint, památník, seminární práce, časopis, openOffice, web, plakát, plakáty, Facebook, word, textové dokumenty, inkscape, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Žluté vajíčko zdarma, vektor Abstraktní květ ke stažení nebo obrázek Banány ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.