Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bubínek, Hudba do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bubínek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bubínek. Klipart Bubínek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bubínek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubínek zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Bubínek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubínek ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x912
1280x729
800x456
500x285
160x91

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 339 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bubínek patří do sekce Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nota zdarma Podívejte se i na klipart Fontána ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté A ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, Bubínek, ilustrace, ke stažení, grafika, Bubínek, kliparty, zdarma, svg, obrázek, Hudba, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, časopis, profil, fotokniha, plakát, PowerPoint, profilovka, škola, web, referáty, kalendář, word, dokument, office, dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Narozeniny číslo 6 zdarma, ilustrace Mikuláš ke stažení nebo vektor Špendlíky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.