Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bubínek (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bubínek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bubínek. Obrázek Bubínek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubínek zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bubínek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubínek ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x912
1280x729
800x456
500x285
160x91

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 339 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bubínek s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Bubínek se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ptačí budka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kultivátor zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Červené T ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hudba, Bubínek, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, obrázek, svg, klipart, zdarma, download, free, Bubínek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, Twitter, fotokniha, památník, dokumenty, profil, plakáty, plakát, avatar, corelDraw, PowerPoint, etikety, referáty, seminární práce, video, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Katarina Pudar ke stáhnutí, vektorový obrázek Závodní auto zdarma nebo vektorový obrázek Lebka s kloboukem zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.