Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Smajlík s hroty (Smajlíci) zadarmo

Obrázek, klipart Smajlík s hroty zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Smajlík s hroty. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Smajlík s hroty. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s hroty zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík s hroty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s hroty ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 306 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Viscious-Speed

Obrázek, klipart pojmenovaný Smajlík s hroty můžete sdílet s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Smajlík s hroty patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Irska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sud ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart AAC zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, grafika, zdarma, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, Smajlíci, ke stažení, free, vektorový obrázek, kliparty, Smajlík s hroty, cliparts

Doporučené použití klipartu: magazín, eshop, office, seminární práce, tiskoviny, bakalářská práce, textové dokumenty, články, brožury, vizitky, časopis, word, dokument, PowerPoint, web, diář, fotografie

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Kočičí dívka zdarma, vektor Mapa Filipín ke stáhnutí nebo klipart Motocykl ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.