Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík s hroty, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík s hroty zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Smajlík s hroty. Stahujte klipart Smajlík s hroty v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s hroty zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík s hroty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s hroty ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smajlík s hroty patří do sekce Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Methanol zdarma Podívejte se i na klipart Vážka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Strom s kořeny ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlík s hroty, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, zdarma, download, ilustrační obrázek, vektor, klipart, Smajlík s hroty, svg, Smajlíci, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, word, web, blog, webové stránky, referáty, Twitter, office, dokumenty, inkscape, plakáty, pozvánky, PowerPoint, Pinterest, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Unicorn zdarma, ilustrace Hasicí přístroj ke stažení nebo vektor Belize ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.