Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smajlík s hroty (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík s hroty zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Smajlík s hroty. Vektorový obrázek Smajlík s hroty je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Smajlík s hroty? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s hroty zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík s hroty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s hroty ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 306 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Viscious-Speed

Potěší nás, pokud budete tento klipart Smajlík s hroty sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Smajlík s hroty patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dharma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špendlíky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Karty srdce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Smajlík s hroty, zdarma, ilustrace, download, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Smajlík s hroty, ke stažení, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, seminární práce, avatar, pozvánky, plakáty, video, prezentace, etikety, články, dokument, Pinterest, profilovka, wordpress, webové stránky, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Steve Jobs zdarma, ilustrace Digitální znak 6 ke stáhnutí nebo klipart Pí ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.