Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bob Marley (Osobnosti) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Bob Marley stahujte zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bob Marley. Klipart Bob Marley je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bob Marley zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bob Marley ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bob Marley ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1585
1280x1268
800x793
500x495
160x159

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 250 504 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Bob Marley? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Bob Marley patří do kategorie Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ženich a nevěsta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hmyzák ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Narozeninové číslo 8 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Osobnosti, grafika, ke stažení, zdarma, download, ilustrace, ilustrační obrázek, Bob Marley, obrázek, Bob Marley, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, magazín, kalendář, bakalářská práce, textové dokumenty, inkscape, diplomová práce, fotografie, eshop, pozvánky, katalog, vstupenky, video, škola, avatar, tiskoviny, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vytlemený pes ke stažení, vektor Větroměr ke stažení nebo klipart Colorado ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.