Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mikrotužka, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrotužka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Mikrotužka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mikrotužka ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrotužka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mikrotužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrotužka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

150x1600
120x1280
75x800
47x500
15x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 072 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mikrotužka patří do sekce Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stavitelný klíč zdarma Podívejte se i na vektor RTF ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Ovoce ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, vektor, ilustrace, Mikrotužka, grafika, Mikrotužka, kliparty, Nástroje, obrázek, free, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, články, PowerPoint, památník, prezentace, corelDraw, škola, profilovka, seminární práce, kalendář, Twitter, referáty, plakát, Instagram, word, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Krumpáč zdarma, obrázek Automatická pračka ke stažení nebo klipart Konev ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.