Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mikrotužka (Nástroje) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrotužka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mikrotužka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Mikrotužka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Mikrotužka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrotužka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mikrotužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrotužka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

150x1600
120x1280
75x800
47x500
15x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 072 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Mikrotužka? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Mikrotužka se nachází v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Papírový stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselá zelenina zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart PDF dokument ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, vektor, download, grafika, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, Mikrotužka, Nástroje, Mikrotužka, svg

Doporučené použití klipartu: web, časopis, avatar, PowerPoint, Instagram, dokument, Twitter, seminární práce, fotokniha, plakát, inkscape, články, profilovka, blog, profil, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zlatý prsten ke stáhnutí, vektor Vejce kačenka zdarma nebo obrázek Brouček zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.