Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CSS formát, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CSS formát zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný CSS formát. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek CSS formát nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou CSS formát? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CSS formát zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek CSS formát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CSS formát ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1032
1280x826
800x516
500x323
160x103

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart CSS formát se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík duch ke stažení Podívejte se i na vektor Zamilovaní sloni ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sbíječka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, CSS formát, CSS formát, download, cliparts, ke stáhnutí, grafika, klipart, Symboly, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, Adobe Illustrator , openOffice, dokumenty, plakáty, články, profil, web, dokument, profilovka, kalendář, plakát, inkscape, prezentace, časopis, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mandelík hajní ke stažení, obrázek Grilování ke stáhnutí nebo klipart Bill Clinton zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.