Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CSS formát, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CSS formát zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název CSS formát. Kreslená ilustrace CSS formát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek CSS formát v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CSS formát zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek CSS formát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CSS formát ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1032
1280x826
800x516
500x323
160x103

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart CSS formát je v sekci Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Klobása v housce ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mrakodrap ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Panda zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, CSS formát, CSS formát, download, ke stáhnutí, svg, zdarma, free, Symboly, vektor, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, seminární práce, web, PowerPoint, word, profil, plakáty, kalendář, plakát, dokumenty, Twitter, inkscape, webové stránky, blog, Adobe Illustrator , office

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Pohár se zmrzlinou ke stažení, vektor Zvoneček ke stáhnutí nebo obrázek Zelené srdce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.