Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rybář (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rybář zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Rybář. Pakliže si chcete obrázek Rybář stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rybář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1443
1280x1154
800x722
500x451
160x144

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 265 906 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Juhele

Potěší nás, pokud budete tento klipart Rybář sdílet s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Rybář je v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Bitcoin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lopata na sníh ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Cihla zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, klipart, cliparts, ke stáhnutí, download, Rybář, zdarma, svg, vektorový obrázek, vektor, Muži, Rybář

Doporučené použití klipartu: wordpress, etikety, Instagram, inkscape, seminární práce, Pinterest, profil, Adobe Illustrator, blog, Twitter, články, kalendář, profilovka, prezentace, avatar, památník, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Bubble tea zdarma, ilustrace Zdravotní sestra s rouškou zdarma nebo vektor Žampiony ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.