Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rybář, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rybář zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Rybář. Klipart Rybář je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Rybář v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rybář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1443
1280x1154
800x722
500x451
160x144

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 265 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rybář je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Studentka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Messerschmitt Bf 109 zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zapalovač ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, ke stažení, Muži, ilustrační obrázek, free, vektor, grafika, ilustrace, download, vektorový obrázek, obrázek, Rybář, Rybář, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, office, web, Facebook, dokumenty, pozvánky, avatar, blog, corelDraw, Twitter, plakáty, referáty, profilovka, Pinterest, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zvuk ke stáhnutí, vektor Irsko zdarma nebo obrázek WWF soubor ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.