Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rybář (Muži) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rybář zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Rybář. Klipart Rybář je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rybář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1443
1280x1154
800x722
500x451
160x144

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 265 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Rybář s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Rybář se nachází v sekci Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gruzie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vozíčkáři zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Methanol ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, grafika, Muži, vektor, ilustrace, svg, klipart, free, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, Rybář

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, plakát, seminární práce, blog, kalendář, profilovka, časopis, video, Pinterest, web, dokumenty, avatar, openOffice, dokument, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Růže ve váze ke stáhnutí, obrázek, klipart Motorkářská přilba zdarma nebo vektorový klipart Červené zelí zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.