Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hodinky (Přístroje) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hodinky zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Hodinky. Klipart Hodinky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Hodinky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodinky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hodinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodinky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 305 368 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Sdílejte klipart nazvaný Hodinky s dalšími lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Hodinky je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Keltský kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Atomová elektrárna zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Bílý autobus ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Hodinky, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, ke stáhnutí, vektor, free, klipart, Hodinky, download, svg

Doporučené použití klipartu: word, profil, Pinterest, plakáty, fotografie, tiskoviny, prospekty, web, inkscape, kalendář, etikety, magazín, avatar, letáky, wordpress, koláž, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Bagr ke stáhnutí, ilustrace Zlatá medúza ke stáhnutí nebo vektor Novorozenec zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.