Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dopravní nehoda, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dopravní nehoda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dopravní nehoda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dopravní nehoda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní nehoda ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 567 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mazeo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dopravní nehoda je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pejsek ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace PF 2019 zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Veterán ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ke stažení, Auta, ilustrace, svg, vektor, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, Dopravní nehoda, free, vektorový obrázek, Dopravní nehoda, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, články, dokument, blog, časopis, word, web, textové dokumenty, Facebook, památník, profilovka, Adobe Illustrator , Instagram, corelDraw, office, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Slovinsko ke stáhnutí, vektor Richard Nixon zdarma nebo obrázek Červený dárek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.