Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dopravní nehoda (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dopravní nehoda. Pakliže si chcete obrázek Dopravní nehoda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dopravní nehoda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dopravní nehoda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní nehoda ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 567 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mazeo

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dopravní nehoda s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Dopravní nehoda je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vánoční blahopřání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční králíček ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Dámské kolo ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, Dopravní nehoda, Dopravní nehoda, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, vektor, vektorový obrázek, free, svg, ke stáhnutí, ilustrace, Auta, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, seminární práce, PowerPoint, Facebook, avatar, dokumenty, inkscape, kalendář, eshop, Adobe Illustrator, Instagram, referáty, Twitter, prezentace, wordpress

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vzducholoď ke stažení, klipart SHP soubor ke stažení nebo ilustrace XHTM ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.