Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dopravní nehoda, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dopravní nehoda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dopravní nehoda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dopravní nehoda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní nehoda ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 567 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mazeo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dopravní nehoda se nachází v sekci Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kašna ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Papilio glaucus zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ghana ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, Dopravní nehoda, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektor, ke stažení, Dopravní nehoda, Auta, cliparts, free, obrázek, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: office, dokument, profilovka, Twitter, plakát, profil, škola, webové stránky, fotokniha, corelDraw, články, web, dokumenty, kalendář, památník, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Smoothie ke stáhnutí, obrázek Eiffelova věž zdarma nebo klipart Lollipop ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.