Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektrický šroubovák, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický šroubovák zdarma ke stažení

Elektrický šroubovák je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Elektrický šroubovák stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Elektrický šroubovák? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický šroubovák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Elektrický šroubovák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický šroubovák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1550x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 035 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Elektrický šroubovák se nachází v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Haiti ke stažení Podívejte se i na klipart Pastelky ve stojánku ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lemur kata zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, download, free, kliparty, Elektrický šroubovák, vektorový obrázek, svg, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektor, Nástroje, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, PowerPoint, škola, web, referáty, seminární práce, Instagram, inkscape, dokument, avatar, word, dokumenty, textové dokumenty, Twitter, články, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Šedé vajíčko ke stažení, ilustrace Puzzle srdíčko ke stáhnutí nebo vektor Renault Twingo zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.