Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektrický šroubovák, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický šroubovák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Elektrický šroubovák. Stahujte klipart Elektrický šroubovák v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický šroubovák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Elektrický šroubovák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický šroubovák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1550x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 035 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Elektrický šroubovák je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Had ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek 31.12. zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pneumatika ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Elektrický šroubovák, obrázek, klipart, free, cliparts, vektor, vektorový obrázek, Nástroje, download, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, svg, Elektrický šroubovák, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, openOffice, Twitter, fotokniha, PowerPoint, avatar, Instagram, dokumenty, články, památník, prezentace, corelDraw, Pinterest, plakáty, škola, profil

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Strakatá ozdoba ke stáhnutí, klipart Hacker zdarma nebo ilustrace Telefonní automat ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.