Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Elektrický šroubovák (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický šroubovák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Elektrický šroubovák. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Elektrický šroubovák ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický šroubovák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektrický šroubovák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický šroubovák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1550x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 035 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rones

Sdílejte klipart nazvaný Elektrický šroubovák s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Elektrický šroubovák je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek bunsenův kahan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžové srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Škoda Fabia ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, vektorový obrázek, vektor, download, Elektrický šroubovák, ke stažení, grafika, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, free, Elektrický šroubovák, Nástroje

Doporučené použití klipartu: plakát, textové dokumenty, Twitter, video, etikety, inkscape, referáty, památník, eshop, webové stránky, kalendář, wordpress, blog, PowerPoint, word, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Blesk ke stáhnutí, vektorový klipart Kudlanka zdarma nebo obrázek, klipart Mapa Floridy zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.