Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Elektrický šroubovák (Nástroje) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Elektrický šroubovák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Elektrický šroubovák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Zamlouvá se vám obrázek Elektrický šroubovák? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický šroubovák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Elektrický šroubovák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický šroubovák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1550x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 035 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rones

Sdílejte klipart nazvaný Elektrický šroubovák s dalšími lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Elektrický šroubovák patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malé písmeno K ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rybíz červený zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Martini ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Nástroje, grafika, kliparty, Elektrický šroubovák, vektorový obrázek, Elektrický šroubovák, free, obrázek, download, cliparts, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, manuály, avatar, video, vstupenky, oznámení, eshop, logo, vizitky, webové stránky, PowerPoint, koláž, referáty, textové dokumenty, katalog, letáky, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Dáma ke stáhnutí, ilustrace Mniška ke stáhnutí nebo obrázek Váha zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.