Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektrický šroubovák, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický šroubovák zdarma ke stažení

Elektrický šroubovák je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Elektrický šroubovák stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Elektrický šroubovák? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický šroubovák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektrický šroubovák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický šroubovák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1550x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 035 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Elektrický šroubovák je v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené T ke stažení Podívejte se i na ilustrace Angrešt ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zkumavka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Nástroje, klipart, ilustrační obrázek, free, Elektrický šroubovák, download, cliparts, Elektrický šroubovák, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, Facebook, články, Pinterest, dokumenty, fotokniha, pozvánky, avatar, blog, dokument, kalendář, časopis, seminární práce, inkscape, Instagram, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Hrad ke stažení, vektor Zákaz kočárků ke stáhnutí nebo obrázek Santa - pacman zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.