Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Drápy (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drápy zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Drápy. Klipart Drápy je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drápy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Drápy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drápy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 869 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: netalloy

Obrázek, klipart pojmenovaný Drápy můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Drápy patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malé písmeno P ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Metan ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Symbol míru zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, ke stáhnutí, klipart, kliparty, grafika, obrázek, svg, vektor, ke stažení, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, Drápy, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, office, fotokniha, Twitter, památník, profilovka, kalendář, diář, referáty, word, Adobe Illustrator, eshop, dokument, blog, web, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Klíč od auta zdarma, vektor Červené E ke stáhnutí nebo obrázek Mlíčko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.