Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Drápy (Halloween) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drápy zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Drápy. Vektorový obrázek Drápy je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drápy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Drápy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drápy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 869 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: netalloy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Drápy s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Drápy patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace CPL ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modré srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart HTML soubor ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, Halloween, svg, cliparts, free, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, vektor, ke stáhnutí, Drápy, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, tiskoviny, logo, manuály, časopis, web, webové stránky, vstupenky, diplomová práce, škola, Twitter, office, blog, avatar, památník, Pinterest, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor SAV ke stáhnutí, vektor Zákaz dětí ke stáhnutí nebo klipart Stojánek s pastelkami zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.