Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Drápy, Halloween do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Drápy zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Drápy. Stahujte klipart Drápy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drápy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Drápy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drápy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 869 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Drápy je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Přípona CSS ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Chile zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Příbor ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Drápy, vektor, free, grafika, download, vektorový obrázek, ke stažení, Halloween, cliparts, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , kalendář, Pinterest, škola, PowerPoint, Instagram, plakáty, corelDraw, Twitter, avatar, referáty, inkscape, profil, web, Facebook, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Elvis Presley ke stáhnutí, klipart Stromek s dárky zdarma nebo ilustrace Požární tlačítko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.