Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Drápy (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drápy zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Drápy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Drápy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drápy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drápy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drápy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 869 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: netalloy

Zaujal vás náš klipart Drápy? Potom se podělte se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Drápy se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Severní Irsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stromobytec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý roh zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, klipart, Halloween, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, Drápy, zdarma, svg, Drápy

Doporučené použití klipartu: blog, vizitky, prezentace, manuály, webové stránky, Facebook, video, diář, plakáty, prospekty, fotokniha, katalog, textové dokumenty, seminární práce, Adobe Illustrator, kalendář, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Šašek zdarma, vektor Zákaz dětí ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Modrý tulipán ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.