Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Drápy (Halloween) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drápy zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Drápy. Obrázek Drápy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drápy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Drápy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drápy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 869 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: netalloy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Drápy s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Drápy patří do sekce Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mrkev ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alexander Graham Bell ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Pryšec ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, Halloween, Drápy, ilustrace, svg, Drápy, vektor, ke stáhnutí, free, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, corelDraw, dokumenty, Facebook, plakáty, škola, office, openOffice, památník, web, dokument, profilovka, pozvánky, webové stránky, Twitter, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Opilý Santa ke stažení, vektorový obrázek JSP formát ke stažení nebo vektorový obrázek Kojenec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.