Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černý král (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý král zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Černý král. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Černý král nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Černý král? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černý král ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý král ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 624 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: DG-RA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Černý král s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Černý král je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Muchomůrky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hříbeček zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Longan ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, Symboly, obrázek, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, Černý král, svg, klipart, download, free, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profilovka, Facebook, webové stránky, Twitter, články, kalendář, referáty, dokumenty, škola, avatar, časopis, Pinterest, vizitky, wordpress, tiskoviny, office

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Buddha ke stáhnutí, obrázek Závaží 1 kg ke stáhnutí nebo ilustrace Akordeon zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.