Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Černý král, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý král zdarma ke stažení

Černý král je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Černý král je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Černý král? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černý král ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý král ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 624 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černý král patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modré srdíčko zdarma Podívejte se i na vektor Notebook ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Brečící smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Černý král, download, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, Černý král, ke stáhnutí, ke stažení, Symboly, ilustrace, zdarma, vektor, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, kalendář, inkscape, openOffice, referáty, pozvánky, plakát, časopis, seminární práce, PowerPoint, Instagram, textové dokumenty, blog, škola, webové stránky, web

Mezi hezké kresby patří i vektor Humr zdarma, obrázek Auto ke stažení nebo klipart Ptáček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.