Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dopravní letadlo, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení

Dopravní letadlo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dopravní letadlo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dopravní letadlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dopravní letadlo je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sója zdarma Podívejte se i na ilustrace Poslední minuty ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Celer ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, ke stáhnutí, Doprava, download, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, Dopravní letadlo, obrázek, free, vektor, klipart, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , textové dokumenty, památník, plakáty, office, webové stránky, Facebook, články, Twitter, inkscape, pozvánky, prezentace, web, časopis, kalendář, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Krtek zdarma, vektor Mapa Španělska ke stažení nebo obrázek Mapa Mali ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.