Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dopravní letadlo, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení

Dopravní letadlo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dopravní letadlo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dopravní letadlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dopravní letadlo patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý dárek zdarma Podívejte se i na vektor Vyplazený jazyk ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Rozkrojená cibule ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, Doprava, free, ke stažení, vektor, klipart, kliparty, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, grafika, Dopravní letadlo

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, profil, Facebook, avatar, web, corelDraw, fotokniha, word, profilovka, články, památník, office, seminární práce, webové stránky, plakáty

Mezi hezké kresby patří i vektor Togo zdarma, obrázek Mapa Sýrie ke stažení nebo klipart Elektromobil ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.