Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dopravní letadlo, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dopravní letadlo. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dopravní letadlo nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dopravní letadlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dopravní letadlo patří do sekce Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hudební složka zdarma Podívejte se i na vektor Ovečky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Stavitelný klíč ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, vektor, ke stažení, Dopravní letadlo, ilustrační obrázek, cliparts, free, Dopravní letadlo, svg, vektorový obrázek, Doprava, ke stáhnutí, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, časopis, plakáty, office, fotokniha, corelDraw, dokumenty, web, PowerPoint, kalendář, pozvánky, články, dokument, Instagram, prezentace, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor CD zdarma, obrázek CFG ke stažení nebo klipart Ledňák obrovský ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.