Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dopravní letadlo, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení

Dopravní letadlo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dopravní letadlo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dopravní letadlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dopravní letadlo je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Schody dolů zdarma Podívejte se i na obrázek Vejce kačenka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční přání ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Doprava, vektor, ilustrace, klipart, cliparts, download, free, svg, ilustrační obrázek, Dopravní letadlo, Dopravní letadlo, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, openOffice, Instagram, PowerPoint, články, Pinterest, časopis, seminární práce, Facebook, corelDraw, Twitter, textové dokumenty, profilovka, fotokniha, prezentace, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek PDF soubor zdarma, klipart Model atomu ke stažení nebo ilustrace Krumpáč ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.