Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dopravní letadlo, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení

Dopravní letadlo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dopravní letadlo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dopravní letadlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dopravní letadlo se nachází v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Česnek ke stažení Podívejte se i na klipart GAZ 21 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kuřátka s vejci zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, grafika, svg, vektorový obrázek, ilustrace, Dopravní letadlo, klipart, Dopravní letadlo, Doprava, download, zdarma, kliparty, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, web, Instagram, PowerPoint, referáty, Adobe Illustrator , profil, profilovka, památník, kalendář, dokument, Twitter, články, fotokniha, škola, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Strom ke stažení, ilustrace Botswana ke stáhnutí nebo vektor Květinová mřížka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.