Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dopravní letadlo, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení

Dopravní letadlo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dopravní letadlo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dopravní letadlo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní letadlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dopravní letadlo je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bansuri ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Potkan zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Brambora ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Doprava, klipart, download, Dopravní letadlo, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, svg, vektor, Dopravní letadlo, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, dokument, Facebook, fotokniha, inkscape, plakáty, kalendář, word, textové dokumenty, openOffice, profil, webové stránky, prezentace, Instagram, blog, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Modročerná stuha ke stáhnutí, vektor Chůva zdarma nebo obrázek Hroznýš ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.