Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sýrové srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sýrové srdce zdarma ke stažení

Sýrové srdce je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Sýrové srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Sýrové srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýrové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Sýrové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýrové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1447
1280x1158
800x724
500x452
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 241 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sýrové srdce se nachází v sekci Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Magnet ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Minnesota zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ohryzek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, Sýrové srdce, Sýrové srdce, ke stáhnutí, free, ilustrace, ke stažení, svg, zdarma, vektor, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, seminární práce, časopis, prezentace, profil, plakáty, památník, word, textové dokumenty, kalendář, Instagram, Pinterest, plakát, webové stránky, avatar, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Formát PDF ke stáhnutí, ilustrace Digitální znak A zdarma nebo vektor Šiška ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.