Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sýrové srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sýrové srdce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Sýrové srdce. Obrázek Sýrové srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sýrové srdce? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýrové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sýrové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýrové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1447
1280x1158
800x724
500x452
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 241 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sýrové srdce je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak 0 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zlatá rybka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Cherry rajčata ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, vektorový obrázek, zdarma, klipart, download, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, Láska, ilustrace, svg, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, plakáty, referáty, Twitter, profil, památník, office, seminární práce, fotokniha, inkscape, pozvánky, dokumenty, PowerPoint, web, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Botswana ke stáhnutí, klipart Zakletý princ zdarma nebo ilustrace Žena za počítačem ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.