Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sýrové srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sýrové srdce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Sýrové srdce. Obrázek Sýrové srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sýrové srdce? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýrové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sýrové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýrové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1447
1280x1158
800x724
500x452
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 241 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sýrové srdce patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jablíčko zdarma Podívejte se i na vektor Zákaz telefonování ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Píšťalka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sýrové srdce, vektorový obrázek, cliparts, grafika, obrázek, Láska, kliparty, zdarma, Sýrové srdce, svg, ilustrační obrázek, free, vektor, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, profil, prezentace, referáty, openOffice, Facebook, dokument, word, office, plakáty, kalendář, Pinterest, památník, PowerPoint, Adobe Illustrator , pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Pavouk zdarma, obrázek Včela s květinami ke stažení nebo klipart Veselá zelenina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.