Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sýrové srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sýrové srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Sýrové srdce. Kreslená ilustrace Sýrové srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Sýrové srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýrové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sýrové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýrové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1447
1280x1158
800x724
500x452
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 241 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Sýrové srdce? Pak se podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Sýrové srdce patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Blesk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skříňová dodávka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Instalatér ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, klipart, Sýrové srdce, ilustrace, zdarma, Sýrové srdce, kliparty, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, grafika, Láska, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, wordpress, office, webové stránky, profilovka, Twitter, fotokniha, škola, corelDraw, Instagram, word, dokument, plakáty, referáty, dokumenty, etikety

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Muchomůrky ke stažení, ilustrace Kondor ke stažení nebo klipart Mapa Nepálu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.