Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Citroen GS (Auta) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen GS zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Citroen GS. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citroen GS nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen GS zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citroen GS ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen GS ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x574
1280x459
800x287
500x179
160x57

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 394 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: spadassin

Zaujal vás náš klipart Citroen GS? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Citroen GS se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dívka v kostýmu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Office zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Šašlik ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, Auta, Citroen GS, ilustrace, Citroen GS, vektor, ke stažení, free, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, grafika, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakáty, eshop, Instagram, Adobe Illustrator, škola, prezentace, diář, profilovka, seminární práce, openOffice, etikety, profil, plakát, referáty, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Špendlík ke stáhnutí, vektorový obrázek Karneol zdarma nebo vektorový obrázek Pilot zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.