Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté číslo 5, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté číslo 5 zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zlaté číslo 5. Stahujte klipart Zlaté číslo 5 v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté číslo 5 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté číslo 5 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté číslo 5 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

967x1600
774x1280
484x800
302x500
97x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 576 667 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlaté číslo 5 je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sekačka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Krucifix zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Špatně ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, free, svg, vektor, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, Zlaté číslo 5, Symboly, Zlaté číslo 5, download, grafika

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, PowerPoint, fotokniha, word, pozvánky, dokumenty, památník, avatar, plakáty, Twitter, Adobe Illustrator , corelDraw, textové dokumenty, Pinterest, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Nápis LOVE ke stáhnutí, klipart Číňanka zdarma nebo ilustrace Myslivec ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.