Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Větrák (Přístroje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Větrák zdarma ke stažení

Větrák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Větrák ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrák zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Větrák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrák ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 628 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Obrázek, klipart pojmenovaný Větrák můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Větrák se nachází v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Znak kozoroh ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Granátové jablko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Lokomotiva zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Větrák, free, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, cliparts, klipart, grafika, vektor, vektorový obrázek, Větrák, Přístroje, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, seminární práce, plakáty, eshop, office, články, Pinterest, corelDraw, word, dokument, Facebook, diář, blog, wordpress, textové dokumenty, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Žlutá limonáda zdarma, obrázek Malé písmeno U ke stáhnutí nebo vektor Skřítek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.