Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Větrák (Přístroje) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Větrák ke stažení zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Větrák. Obrázek Větrák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrák zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Větrák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrák ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 628 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Juhele

Zaujal vás náš klipart Větrák? Potom se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Větrák je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Smajlíci lebky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Policajtka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Auto zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, klipart, download, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Větrák, cliparts, grafika, Větrák, vektor, Přístroje, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, PowerPoint, letáky, diplomová práce, profilovka, video, dokument, profil, fotografie, vizitky, logo, prospekty, katalog, fotokniha, články, kalendář, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Pět dýní zdarma, vektorový klipart Vozíčkářka zdarma nebo ilustrace Rachejtle ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.