Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Šídlo, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šídlo zdarma ke stažení

Šídlo je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Šídlo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Šídlo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šídlo zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šídlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šídlo ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mazeo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Šídlo je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Motýli ke stažení Podívejte se i na ilustrace Křen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Chorvatsko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, Šídlo, kliparty, klipart, ke stáhnutí, grafika, free, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, svg, Šídlo, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, dokumenty, profil, textové dokumenty, kalendář, word, PowerPoint, škola, blog, seminární práce, plakáty, fotokniha, dokument, webové stránky, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Borůvky ke stažení, vektor Otázka ke stáhnutí nebo obrázek Santa zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.