Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Šídlo, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šídlo zdarma ke stažení

Šídlo je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Šídlo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Šídlo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šídlo zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šídlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šídlo ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mazeo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šídlo patří do sekce Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlkodlak a duch zdarma Podívejte se i na vektor Smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Basa ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Šídlo, cliparts, free, Šídlo, vektorový obrázek, klipart, svg, zdarma, ke stáhnutí, Hmyz, obrázek, grafika, download, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, prezentace, dokumenty, avatar, PowerPoint, kalendář, profil, časopis, fotokniha, Adobe Illustrator , seminární práce, office, webové stránky, Facebook, památník, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Brýlatý smajlík zdarma, obrázek Desatero ke stažení nebo klipart Kostýmy ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.