Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žárovka, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žárovka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Žárovka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Žárovka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žárovka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žárovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žárovka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

970x1600
776x1280
485x800
303x500
97x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 737 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žárovka je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžový drahokam zdarma Podívejte se i na obrázek Červené R ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Karmínová stužka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, zdarma, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, klipart, vektor, Žárovka, download, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, Žárovka

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakáty, office, škola, Twitter, web, Pinterest, Instagram, referáty, dokumenty, webové stránky, fotokniha, corelDraw, plakát, blog, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Fidel Castro zdarma, klipart UFO ke stažení nebo ilustrace Pejsek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.