Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žárovka, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žárovka zdarma ke stažení

Žárovka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Žárovka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žárovka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žárovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žárovka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

970x1600
776x1280
485x800
303x500
97x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 737 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žárovka se nachází v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žena v práci ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kuchař zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Cyklista ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, download, svg, vektor, ke stáhnutí, free, zdarma, vektorový obrázek, grafika, Přístroje, cliparts, ke stažení, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, památník, články, časopis, textové dokumenty, plakáty, inkscape, Adobe Illustrator , corelDraw, Twitter, webové stránky, avatar, Pinterest, office, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Trojský kůň ke stáhnutí, obrázek Holka zdarma nebo klipart TXT ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.