Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žárovka (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žárovka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Žárovka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Žárovka ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žárovka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žárovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žárovka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

970x1600
776x1280
485x800
303x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 737 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jhnri4

Sdílejte obrázek, klipart Žárovka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Žárovka patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelený donut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pěšec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pět dýní ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žárovka, svg, ke stáhnutí, zdarma, Přístroje, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, klipart, ilustrace, free, grafika, Žárovka, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, seminární práce, fotokniha, škola, dokument, Twitter, časopis, plakát, Instagram, diář, PowerPoint, Adobe Illustrator, články, openOffice, office, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Bubble tea ke stáhnutí, ilustrace Modrý sněhulák zdarma nebo klipart Oranžová želva zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.