Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený dárek, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený dárek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červený dárek. Kreslená ilustrace Červený dárek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený dárek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 685 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červený dárek je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Papája ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Červené J zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Budík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červený dárek, zdarma, Vánoce, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, free, download, klipart, obrázek, ilustrace, Červený dárek, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, kalendář, památník, office, Facebook, pozvánky, corelDraw, prezentace, Twitter, Instagram, avatar, časopis, Pinterest, inkscape, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Lebka elegán ke stáhnutí, klipart Adam a Eva zdarma nebo ilustrace Jimmy Carter ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.