Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený dárek (Vánoce) ke stažení

Obrázek, klipart Červený dárek ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Červený dárek. Klipart Červený dárek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 685 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: secretlondon

Zaujal vás náš klipart Červený dárek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Červený dárek se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno B ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Angrešt ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Slunečnicové pole zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Vánoce, kliparty, Červený dárek, grafika, cliparts, ke stáhnutí, klipart, zdarma, download, vektorový obrázek, ilustrace, Červený dárek, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: fotografie, video, letáky, Instagram, referáty, textové dokumenty, manuály, word, PowerPoint, kalendář, inkscape, deníček, magazín, openOffice, časopis, dokumenty, etikety

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Okarína Xun zdarma, obrázek M4A zdarma nebo vektorový obrázek Barák ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.