Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený dárek, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený dárek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červený dárek. Kreslená ilustrace Červený dárek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený dárek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 685 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červený dárek se nachází v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Přidat složku ke stažení Podívejte se i na klipart Květinový stromek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zelený motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, klipart, obrázek, free, grafika, kliparty, svg, vektorový obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, Červený dárek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, office, PowerPoint, fotokniha, škola, openOffice, avatar, dokument, referáty, word, Adobe Illustrator , profil, Facebook, blog, Instagram, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart 500 Euro ke stažení, ilustrace Opera Sydney ke stáhnutí nebo vektor Experiment zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.