Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slavnostní přípitek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slavnostní přípitek zdarma ke stažení

Slavnostní přípitek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Slavnostní přípitek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slavnostní přípitek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slavnostní přípitek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slavnostní přípitek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1366x1600
1093x1280
683x800
427x500
137x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 865 742 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slavnostní přípitek patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vodka zdarma Podívejte se i na vektor Výtah ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Televizní anténa ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts, grafika, vektor, Slavnostní přípitek, vektorový obrázek, Vánoce, Slavnostní přípitek, free, ilustrace, zdarma, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, blog, webové stránky, památník, fotokniha, prezentace, referáty, corelDraw, kalendář, časopis, profil, Twitter, Facebook, Instagram, plakát, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Červená stužka zdarma, obrázek Kraken ke stažení nebo klipart Meče ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.