Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Roztomilá čarodějka, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Roztomilá čarodějka zdarma ke stažení

Roztomilá čarodějka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Roztomilá čarodějka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Roztomilá čarodějka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilá čarodějka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Roztomilá čarodějka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilá čarodějka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
568x800
355x500
114x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 631 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Roztomilá čarodějka je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Public Domain ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kdoule zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Koloběžka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, Roztomilá čarodějka, download, ilustrace, kliparty, vektor, grafika, cliparts, Halloween, Roztomilá čarodějka

Doporučené použití klipartu: Instagram, Adobe Illustrator , články, office, webové stránky, plakáty, škola, pozvánky, web, dokument, profil, dokumenty, kalendář, textové dokumenty, inkscape, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vozíčkářka ke stáhnutí, vektor Narozeniny zdarma nebo obrázek Žlutý roh ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.