Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Roztomilá čarodějka, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Roztomilá čarodějka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Roztomilá čarodějka. Obrázek Roztomilá čarodějka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Roztomilá čarodějka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilá čarodějka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Roztomilá čarodějka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilá čarodějka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
568x800
355x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 631 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Roztomilá čarodějka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak Q ke stažení Podívejte se i na klipart Metan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vysmátá dýně zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, Roztomilá čarodějka, klipart, ke stáhnutí, Halloween, cliparts, vektor, Roztomilá čarodějka, vektorový obrázek, obrázek, download, zdarma, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, Instagram, časopis, blog, Adobe Illustrator , dokument, plakát, fotokniha, webové stránky, škola, plakáty, Facebook, prezentace, textové dokumenty, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart M4C ke stažení, ilustrace Stařenka ke stáhnutí nebo vektor Mapa Irska zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.