Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 31.12. (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 31.12. zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - 31.12.. Obrázek 31.12. je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 31.12. ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 393 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Zaujal vás náš klipart 31.12.? Potom se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart 31.12. patří do sekce Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Baklažán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozesmátá blondýna ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Modré vajíčko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, cliparts, 31.12., download, obrázek, ke stažení, ilustrace, Vánoce, zdarma, svg, ilustrační obrázek, 31.12., grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, diář, corelDraw, profil, inkscape, profilovka, office, památník, textové dokumenty, dokumenty, plakáty, prezentace, avatar, Instagram, wordpress, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Žlutá stužka ke stažení, vektorový klipart Rádio ke stažení nebo obrázek, klipart Květinový stromek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.