Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 31.12. (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 31.12. zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 31.12.. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 31.12.? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 31.12. ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 393 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli 31.12. s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek 31.12. se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelené vejce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roztomilý domeček zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Kávovník ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, 31.12., download, kliparty, klipart, vektorový obrázek, cliparts, svg, free, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, seminární práce, Twitter, články, fotokniha, Facebook, word, corelDraw, avatar, referáty, video, pozvánky, textové dokumenty, PowerPoint, wordpress, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Doktor ke stáhnutí, vektorový obrázek Cola zdarma nebo vektorový obrázek Chanukový svícen zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.