Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 31.12., Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 31.12. zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 31.12.. Pakliže si chcete obrázek 31.12. stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 31.12. ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 393 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 31.12. patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smoothie zdarma Podívejte se i na vektor Zlaté číslo 3 ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Šipka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, 31.12., svg, klipart, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, 31.12., grafika, vektor, Vánoce, free, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakát, Pinterest, Adobe Illustrator , fotokniha, památník, word, časopis, profil, Twitter, PowerPoint, pozvánky, office, blog, dokumenty, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Hroch zdarma, obrázek Mapa Bruneje ke stažení nebo klipart Zelená paprika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.