Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek 31.12. (Vánoce) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart 31.12. k bezplatnému stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - 31.12.. Stahujte soubor 31.12. ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart 31.12. ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 393 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný 31.12. s dalšími osobami na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Vektorový obrázek 31.12. se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kovář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno U zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hudební noty ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 31.12., svg, ilustrace, ke stažení, 31.12., vektorový obrázek, cliparts, vektor, kliparty, Vánoce, ke stáhnutí, free, grafika, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, manuály, profil, word, logo, Zoner Callisto, eshop, profilovka, letáky, openOffice, seminární práce, Instagram, tiskoviny, pozvánky, office, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Šicí stroj ke stáhnutí, vektor Smajlík anděl ke stažení nebo vektorový klipart Šálek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.