Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 31.12. (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 31.12. zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - 31.12.. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 31.12. ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 393 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart 31.12. s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek 31.12. patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Novoročenka 2019 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přípona PDF ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Strom v květináči ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, free, vektor, 31.12., ke stáhnutí, cliparts, klipart, obrázek, svg, Vánoce, 31.12., zdarma, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: diář, referáty, inkscape, openOffice, profil, Adobe Illustrator, avatar, články, škola, video, blog, plakát, kalendář, fotokniha, Twitter, Instagram

Mezi hezké kresby patří i klipart Bílá věž ke stažení, vektor Audiokazeta ke stažení nebo obrázek Pozor vlak ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.