Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 31.12., Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 31.12. zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 31.12.. Pakliže si chcete obrázek 31.12. stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek 31.12. ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 393 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 31.12. je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Formule 1 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Svíčka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kamna ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, 31.12., klipart, zdarma, svg, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, ke stažení, vektor, 31.12., download, Vánoce, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, profil, textové dokumenty, plakát, Twitter, dokument, seminární práce, fotokniha, Pinterest, office, Adobe Illustrator , plakáty, časopis, PowerPoint, pozvánky, články

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Fakáč ke stáhnutí, vektor Sněhové vločky zdarma nebo obrázek Klokan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.