Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční stuha, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční stuha zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční stuha. Klipart Vánoční stuha je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stuha zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stuha ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 669 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: uwesch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční stuha patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nakvašená dýně zdarma Podívejte se i na vektor TAR ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Ženich a nevěsta ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, Vánoční stuha, kliparty, Vánoční stuha, free, ke stažení, vektorový obrázek, svg, zdarma, grafika, ilustrace, cliparts, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, časopis, seminární práce, plakáty, pozvánky, škola, kalendář, word, plakát, avatar, Twitter, web, profil, Pinterest, Adobe Illustrator , dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Darované vajíčko zdarma, obrázek GPS ke stažení nebo klipart Futomaki ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.