Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční stuha, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční stuha zdarma ke stažení

Vánoční stuha je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční stuha nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stuha zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stuha ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 669 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: uwesch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční stuha je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatá ryba ke stažení Podívejte se i na ilustrace Audio přehrávač ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Tři vajíčka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, zdarma, ke stažení, vektor, Vánoce, Vánoční stuha, download, grafika, Vánoční stuha, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Pinterest, časopis, office, web, články, corelDraw, Facebook, dokumenty, blog, Instagram, škola, památník, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Phragmipedium ke stažení, vektor Beryl ke stáhnutí nebo obrázek Zákaz venčení psů zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.