Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční stuha (Vánoce) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční stuha zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vánoční stuha. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stuha zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stuha ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 669 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: uwesch

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční stuha s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Vánoční stuha se nachází v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vavřínový věnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašidelný les ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pravěká bojovnice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Vánoční stuha, kliparty, download, vektor, ke stáhnutí, cliparts, klipart, grafika, Vánoce

Doporučené použití klipartu: wordpress, fotokniha, corelDraw, plakát, dokument, Adobe Illustrator, blog, eshop, inkscape, diář, profil, Twitter, webové stránky, časopis, dokumenty, video

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Kytice květin zdarma, klipart Holicí strojek ke stáhnutí nebo ilustrace Zeleninové srdce ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.