Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelené olivy, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelené olivy zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zelené olivy. Pakliže si chcete obrázek Zelené olivy stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Zelené olivy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené olivy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelené olivy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené olivy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1574x1600
1259x1280
787x800
492x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 204 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelené olivy je v sekci Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatá ryba ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pythagoras ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Čokoládový dárek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelené olivy, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, klipart, ilustrace, download, ke stáhnutí, obrázek, grafika, free, svg, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, word, pozvánky, prezentace, dokumenty, Pinterest, office, textové dokumenty, fotokniha, profilovka, blog, inkscape, dokument, webové stránky, plakáty, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Gumová stěrka ke stažení, vektor Včelka ke stáhnutí nebo obrázek Škrabka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.