Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zelené olivy (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelené olivy ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Zelené olivy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelené olivy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené olivy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelené olivy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené olivy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1574x1600
1259x1280
787x800
492x500
157x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 204 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Ronit

Zaujal vás náš klipart Zelené olivy? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Zelené olivy patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hasič ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdce z kláves ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mikuláš a čert zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, Ovoce, ilustrační obrázek, grafika, klipart, ke stažení, cliparts, download, free, svg, Zelené olivy, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, PowerPoint, plakát, magazín, inkscape, památník, profil, web, brožury, škola, Zoner Callisto, Pinterest, diplomová práce, vstupenky, prezentace, fotokniha, bakalářská práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Hacker zdarma, ilustrace DOTX ke stažení nebo klipart Airbus ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.