Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zelené olivy (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelené olivy zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zelené olivy. Kreslená ilustrace Zelené olivy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené olivy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelené olivy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené olivy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1574x1600
1259x1280
787x800
492x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 204 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Ronit

Tento obrázek s názvem (Zelené olivy) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Zelené olivy je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Prstýnek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Dýdžejka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Zelené olivy, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, free, klipart, ilustrační obrázek, Zelené olivy, vektor, ke stáhnutí, svg, download, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Instagram, webové stránky, Pinterest, seminární práce, web, profil, dokument, články, časopis, Facebook, avatar, blog, pozvánky, profilovka, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Ronald Reagan ke stažení, klipart Hnědý květ ke stažení nebo ilustrace Strýček Sam ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.