Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černá ozdoba (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Černá ozdoba. Vektorová ilustrace Černá ozdoba je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 865 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Černá ozdoba s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Černá ozdoba se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zimbabwe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zavírací špendlíky zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Ovečka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, free, Černá ozdoba, Vánoce, vektorový obrázek, Černá ozdoba, svg, ke stažení, download, ilustrace, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, inkscape, referáty, pozvánky, textové dokumenty, Pinterest, Facebook, kalendář, wordpress, web, články, fotokniha, webové stránky, word, eshop, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Violoncellistka ke stáhnutí, vektorový obrázek Zimbabwe zdarma nebo vektorový obrázek Kufřík s nástroji zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.