Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Černá ozdoba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Černá ozdoba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Černá ozdoba? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 139 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černá ozdoba se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Airbus ke stažení Podívejte se i na vektor Sada emotikonů ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kiwi zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Černá ozdoba, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, free, klipart, Černá ozdoba, obrázek, vektor, Vánoce, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, office, web, kalendář, články, profilovka, webové stránky, prezentace, avatar, blog, fotokniha, plakát, openOffice, Twitter, corelDraw, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Indián ke stažení, obrázek Den matek ke stáhnutí nebo klipart Stalin zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.