Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení

Černá ozdoba je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Černá ozdoba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Černá ozdoba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černá ozdoba patří do sekce Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Těhotná žena zdarma Podívejte se i na klipart Dvě mochomůrky ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak Q ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Černá ozdoba, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, cliparts, vektorový obrázek, free, zdarma, download, Černá ozdoba, grafika, vektor, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakát, profilovka, web, časopis, plakáty, Pinterest, pozvánky, PowerPoint, blog, Adobe Illustrator , prezentace, textové dokumenty, dokument, Twitter, profil

Mezi hezké kresby patří i klipart Violista zdarma, ilustrace Vánoční scenérie ke stažení nebo vektor Zlaté prsteny ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.