Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení

Černá ozdoba je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Černá ozdoba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Černá ozdoba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černá ozdoba je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mešita ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace INF zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mléko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Černá ozdoba, free, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, Vánoce, svg, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, avatar, pozvánky, office, články, škola, Twitter, referáty, openOffice, Instagram, profil, web, seminární práce, PowerPoint, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace PPAM ke stáhnutí, vektor Květinka zdarma nebo obrázek Lední medvěd ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.