Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Černá ozdoba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Černá ozdoba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Černá ozdoba? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černá ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Černá ozdoba je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Akordeon ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Morpho peleides zdarma Mohl by vás také zajímat vektor WPD ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, ilustrace, obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, Černá ozdoba, Černá ozdoba, kliparty, download, cliparts, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, časopis, textové dokumenty, profil, Twitter, články, Adobe Illustrator , profilovka, openOffice, corelDraw, Instagram, památník, webové stránky, dokumenty, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Atom ke stáhnutí, klipart Jarní květiny zdarma nebo ilustrace Kolibřík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.