Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černá ozdoba (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Černá ozdoba. Vektorová ilustrace Černá ozdoba je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 139 865 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Černá ozdoba sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Černá ozdoba je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Monstrum ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz selfie tyčí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Moucha zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Černá ozdoba, download, grafika, ke stažení, klipart, Vánoce, free, kliparty, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, referáty, Adobe Illustrator, kalendář, openOffice, časopis, seminární práce, prezentace, profil, inkscape, plakáty, škola, textové dokumenty, avatar, wordpress, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Betonové svodidlo zdarma, obrázek Lev ke stáhnutí nebo vektor Šedozelená stuha ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.