Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Srdce v srdci, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce v srdci zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Srdce v srdci. Pakliže si chcete obrázek Srdce v srdci stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce v srdci zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdce v srdci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce v srdci ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1568x1600
1255x1280
784x800
490x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 404 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Srdce v srdci patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Konipas zdarma Podívejte se i na klipart Vysílač ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Floridy ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, grafika, Srdce v srdci, free, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, Láska, ilustrační obrázek, svg, Srdce v srdci, ke stažení, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, office, škola, prezentace, referáty, plakáty, plakát, blog, dokument, časopis, Pinterest, avatar, webové stránky, word, profilovka, články

Mezi hezké kresby patří i klipart Jesličky zdarma, ilustrace Webkamera ke stažení nebo vektor Černá hora ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.