Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Srdce v srdci, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce v srdci zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Srdce v srdci. Pakliže si chcete obrázek Srdce v srdci stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce v srdci zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce v srdci ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce v srdci ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1568x1600
1255x1280
784x800
490x500
157x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 404 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdce v srdci se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sexy čarodějka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Frakční baňka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené Lamborghini ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, ke stažení, cliparts, obrázek, Srdce v srdci, ilustrační obrázek, klipart, download, vektor, vektorový obrázek, grafika, free, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, Adobe Illustrator , web, prezentace, openOffice, dokumenty, Instagram, textové dokumenty, články, kalendář, plakáty, pozvánky, památník, škola, fotokniha, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Lesní roh ke stáhnutí, obrázek Vlajka Súdánu zdarma nebo klipart Černá kočka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.