Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Ptáci ke stažení

Vektory, obrázky, kliparty s motivem Ptáci ke stažení

V této kategorii se nachází obrázky a kliparty ptáků zdarma. Ptáci jsou jedny z nejoblíbenějších zvířata, proto tyto vektorové obrázky naleznou mnoho využití. Kliparty ptáků lze vložit například do dokumentů vytvořených v Microsoft Office (nebo do alternativního software zdarma - Libre Office nebo OpenOffice.org). Obrázky ptáků můžete vložit do textových dokumentů (do Wordu), kde se uplatní například v pozvánkách, ve školních úkolech, v laboratorních, seminárních, bakalářských nebo diplomových pracích. Stejně tak lze kliparty ptáků vložit do excelových dokumentů nebo do power-pointových prezentací.

Obrázky a omalovánky ptáků pro malé děti

Ptáci a pestrobarevní ptáčci jsou mezi dětmi velmi populární. Pokud máte malé děti, které potřebujete zabavit, tak je nechce vybarvovat omalovánky pestrobarevných ptáků, které naleznete na partnerských stránkách. Mezi nejoblíbenější obrázky k vybarvení patří omalovánky s tučňáky, papoušci nebo omalovánky kačerů k vytisknutí.

V tuto chvíli zde máme zdarma ke stažení tyto obrázky a kliparty ptáků: labuť, slepice, krocan, pštros, sova, pelikán, tučnák v tričku, krkavec, pták, husa, holubice, orel a čáp. Stejně jako všechny jiné obrázky z těchto stránek, jsou i tyto kliparty k dispozici zadarmo ke stažení. Grafiku, obrázky lze využít pro tvorbu domácích úkolů, ilustračních obrázků do seminárních, diplomových nebo bakalářských prací a to jak v textových dokumentech vytvořených v Microsoft Office Wordu (nebo Libre Office Writeru), tak i v power-pointových prezentacích. Taktéž můžete obrázky použít na webových stránkách nebo sociálních sítích. Tyto kreslené vektorové obrázky jsou zdarma ke stažení nejenom ve vektorovém (SVG) souboru, ale i v bitmapovém formátu PNG pro případ, že by váš software nepodporoval svg formát.