Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tykev (Zelenina) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tykev stahujte zadarmo

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tykev. Stahujte soubor Tykev ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tykev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tykev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tykev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1346
1280x1077
800x673
500x421
160x135

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 392 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Budwhite72

Líbí se vám klipart Tykev? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Tykev patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Treska obecná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Papilio glaucus ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hrábě ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, vektor, klipart, kliparty, ke stažení, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, grafika, Tykev, svg, Tykev, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: koláž, video, vstupenky, corelDraw, články, dokumenty, avatar, fotografie, Zoner Callisto, deníček, prezentace, profil, webové stránky, vizitky, word, Adobe Illustrator, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor DVD disk ke stažení, vektorový klipart Lano zdarma nebo klipart DOCB ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.