Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kříž, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kříž zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kříž. Stahujte klipart Kříž v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1070x1600
856x1280
800x1196
334x500
107x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Johnson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kříž je v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Odpadky ke stažení Podívejte se i na obrázek Studentka lolitka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Znak býk zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kříž, svg, ilustrační obrázek, Kříž, ke stažení, obrázek, cliparts, zdarma, klipart, Náboženství, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, free, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, Adobe Illustrator , pozvánky, plakát, web, openOffice, časopis, prezentace, škola, články, office, fotokniha, Pinterest, blog, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Unicorn ke stažení, klipart Spokojený kuchař ke stáhnutí nebo ilustrace Stavitelný klíč zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.