Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Déšť (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Déšť zdarma ke stažení

Déšť je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Déšť je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Déšť? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Déšť ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 181 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Déšť s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Déšť patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Balíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Abstraktní stromeček ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Lori zelenokřídlý ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, Symboly, obrázek, free, kliparty, Déšť, grafika, download, klipart, ke stáhnutí, Déšť, svg, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, openOffice, dokumenty, Adobe Illustrator, profilovka, prezentace, seminární práce, inkscape, eshop, referáty, diář, fotokniha, plakát, Facebook, etikety, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Francouzský buldoček ke stažení, obrázek Větrák ke stažení nebo vektor Gay symbol ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.