Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Déšť, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Déšť zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Déšť. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Déšť? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Déšť ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 181 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Déšť je v sekci Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ošatka s vajíčky ke stažení Podívejte se i na obrázek Klíč od auta ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kapesní hodiny zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, Symboly, kliparty, ke stažení, zdarma, Déšť, Déšť, klipart, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, Adobe Illustrator , dokument, avatar, PowerPoint, Instagram, Facebook, textové dokumenty, články, word, web, office, plakát, kalendář, fotokniha, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Klíč od auta ke stažení, klipart Stopka ke stáhnutí nebo ilustrace Ošatka s vajíčky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.