Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Déšť (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Déšť zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Déšť. Klipart Déšť je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Déšť ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 181 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Déšť? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Déšť patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sakura ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plesnivý sýr ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart ODT ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, Déšť, Symboly, free, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, download, ilustrace, vektorový obrázek, Déšť, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: video, PowerPoint, corelDraw, kalendář, plakáty, blog, škola, etikety, prezentace, fotokniha, Pinterest, Twitter, webové stránky, seminární práce, inkscape, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kleště kombinačky ke stažení, ilustrace Mikrofón ke stažení nebo klipart Řadové domy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.