Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Déšť (Symboly) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Déšť stahujte zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Déšť. Vektorový obrázek Déšť jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Déšť lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Déšť ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 181 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Déšť? Pak se podělte s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Déšť patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialová složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Rakouska ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kobliha ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, klipart, cliparts, Déšť, svg, free, Déšť, grafika, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Symboly, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: katalog, prezentace, webové stránky, Facebook, inkscape, wordpress, vstupenky, vizitky, fotografie, diář, blog, textové dokumenty, časopis, video, plakáty, Twitter, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Lori zelenokřídlý ke stažení, ilustrace Bangladéš ke stažení nebo klipart Loď pirátů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.