Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Déšť (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Déšť zdarma ke stažení

Déšť je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Déšť je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Déšť? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Déšť ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 181 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Déšť s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Déšť je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Plesnivé jídlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Králíčci zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Kyrgystán ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, kliparty, grafika, Déšť, vektor, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, svg, Déšť, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, diář, škola, referáty, webové stránky, Pinterest, seminární práce, corelDraw, office, textové dokumenty, openOffice, profil, památník, Adobe Illustrator, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Dívka na koštěti ke stáhnutí, obrázek Štědrý večer zdarma nebo vektor Mapa Mexika zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.