Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa Slovenska, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Slovenska zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mapa Slovenska. Klipart Mapa Slovenska je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Slovenska zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Slovenska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Slovenska ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x780
1280x624
800x390
500x244
160x78

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 318 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eastfun

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa Slovenska je v kategorii Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Exkavátor zdarma Podívejte se i na ilustrace Doktor ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Angrešt ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Mapa Slovenska, Mapy, grafika, ilustrace, kliparty, free, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, Mapa Slovenska, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, inkscape, plakát, Facebook, seminární práce, plakáty, referáty, dokumenty, Pinterest, profilovka, word, avatar, Instagram, prezentace, webové stránky, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Digitální znak 3 zdarma, vektor Jelen ke stažení nebo obrázek Mleté maso ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.