Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Výtah (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Výtah zdarma ke stažení

Výtah je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Výtah je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Výtah zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Výtah ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Výtah ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

978x1600
782x1280
489x800
306x500
98x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 820 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jean_victor_balin

Sdílejte klipart nazvaný Výtah s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Výtah patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Datel zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ptáček ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, kliparty, Výtah, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Výtah, obrázek, svg, cliparts, Symboly, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: blog, office, openOffice, prezentace, inkscape, fotokniha, časopis, plakáty, články, avatar, webové stránky, Twitter, Instagram, textové dokumenty, word, eshop

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Květinový stromek ke stáhnutí, ilustrace Bílá dáma zdarma nebo klipart Námořnické srdce zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.