Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Výtah, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Výtah zdarma ke stažení

Výtah je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Výtah ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Výtah zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Výtah ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Výtah ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

978x1600
782x1280
489x800
306x500
98x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 820 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Výtah je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční věnec zdarma Podívejte se i na obrázek Lotyšsko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Tlakový hrnec ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, cliparts, zdarma, free, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, Výtah, klipart, obrázek, ke stažení, grafika, Symboly

Doporučené použití klipartu: články, škola, PowerPoint, časopis, word, Adobe Illustrator , prezentace, office, Pinterest, avatar, seminární práce, inkscape, Instagram, pozvánky, webové stránky, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Vývrtka zdarma, klipart Diazepam ke stažení nebo ilustrace Pomeranian ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.