Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rypadlo (Doprava) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rypadlo zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rypadlo. Doporučujeme stahovat obrázek Rypadlo ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Rypadlo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rypadlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rypadlo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rypadlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x883
1280x707
800x442
500x276
160x88

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 040 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Rypadlo s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Rypadlo se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční přáníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vinná réva zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Santa Klaus ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, ke stáhnutí, grafika, download, ke stažení, ilustrační obrázek, free, Rypadlo, cliparts, zdarma, kliparty, svg, Doprava, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, office, vstupenky, PowerPoint, Pinterest, deníček, dokumenty, pozvánky, články, škola, word, openOffice, brožury, katalog, památník, plakáty, tiskoviny

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Koleda ke stáhnutí, vektor Profesor ke stažení nebo vektorový obrázek Vodní meloun zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.