Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rypadlo, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rypadlo zdarma ke stažení

Rypadlo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Rypadlo v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rypadlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rypadlo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rypadlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x883
1280x707
800x442
500x276
160x88

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 040 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rypadlo je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Rwandy ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Violistka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Čert ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, ke stáhnutí, grafika, klipart, Rypadlo, Doprava, ilustrace, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, vektor, download

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, články, škola, word, webové stránky, referáty, fotokniha, plakát, Facebook, profilovka, památník, plakáty, Pinterest, avatar, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mapa Nigeru ke stáhnutí, klipart Stavitelný klíč zdarma nebo ilustrace Sněženka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.