Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rypadlo, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rypadlo zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Rypadlo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Rypadlo ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Rypadlo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rypadlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rypadlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rypadlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x883
1280x707
800x442
500x276
160x88

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 040 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rypadlo patří do sekce Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté kuřátko zdarma Podívejte se i na vektor Narcis ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Ganéša ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, ilustrace, Rypadlo, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, grafika, Rypadlo

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, corelDraw, pozvánky, office, PowerPoint, články, škola, Pinterest, word, plakáty, profilovka, plakát, prezentace, openOffice, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Digitální hodinky zdarma, obrázek Prostituce zakázána ke stažení nebo klipart Kachna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.