Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čtenář, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čtenář zdarma ke stažení

Čtenář je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Čtenář je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čtenář lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čtenář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 854 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nlyl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čtenář je v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pentagram ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hranatý meloun zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Krůta ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, cliparts, svg, Čtenář, download, grafika, ilustrační obrázek, Muži, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profil, prezentace, PowerPoint, Adobe Illustrator , kalendář, inkscape, textové dokumenty, plakáty, dokument, památník, články, referáty, pozvánky, škola, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mapa Velké Británie ke stáhnutí, klipart Mapa Švédska zdarma nebo ilustrace Žlutý meloun ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.