Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čtenář (Muži) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čtenář ke stažení zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Čtenář. Klipart Čtenář je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čtenář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 854 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nlyl

Obrázek, klipart pojmenovaný Čtenář můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Čtenář je v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Stařenka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Okarína ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Strašidelné dýně zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, grafika, Muži, Čtenář, download, obrázek, cliparts, Čtenář, ilustrace, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotografie, prezentace, diář, avatar, pozvánky, škola, katalog, PowerPoint, manuály, inkscape, bakalářská práce, word, koláž, profilovka, deníček, diplomová práce, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Žlutá maceška zdarma, vektorový klipart Mapa Rakouska zdarma nebo vektor Červené E ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.