Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čtenář, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čtenář zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Čtenář. Obrázek Čtenář je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Čtenář? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čtenář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 854 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nlyl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čtenář patří do sekce Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Semafor zdarma Podívejte se i na vektor Pětiseteurovka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Detektor kouře ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, Čtenář, kliparty, Muži, free, obrázek, ke stáhnutí, klipart, zdarma, Čtenář, ilustrace, cliparts, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, textové dokumenty, Twitter, profil, plakát, word, blog, Facebook, avatar, články, openOffice, webové stránky, fotokniha, Instagram, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Haiti zdarma, obrázek Toyota Hilux ke stažení nebo klipart Sexy žena ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.