Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čtenář, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čtenář zdarma ke stažení

Čtenář je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Čtenář je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čtenář lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čtenář ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 854 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nlyl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čtenář je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kříž zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Montany ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Snubní prsteny ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, klipart, kliparty, Čtenář, vektor, ke stažení, zdarma, ilustrace, free, Čtenář, download, Muži, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, časopis, profil, Twitter, dokumenty, referáty, fotokniha, word, plakát, textové dokumenty, corelDraw, web, památník, Instagram, office

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Chameleon zdarma, klipart Motýli ke stažení nebo ilustrace Hummus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.