Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Plzeňské pivo, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plzeňské pivo zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Plzeňské pivo. Klipart Plzeňské pivo je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Plzeňské pivo? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plzeňské pivo zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Plzeňské pivo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plzeňské pivo ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

444x1600
355x1280
222x800
139x500
44x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 147 843 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Plzeňské pivo je v sekci Kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální číslo 7 ke stažení Podívejte se i na obrázek Diazepam ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Rumunsko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, vektor, zdarma, ilustrace, Nápoje, free, grafika, kliparty, klipart, cliparts, svg, Plzeňské pivo, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokument, profil, corelDraw, office, Instagram, profilovka, blog, seminární práce, plakáty, Facebook, avatar, referáty, textové dokumenty, Twitter, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Sůl a pepř ke stažení, klipart Růžička ke stáhnutí nebo ilustrace Hard disk zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.