Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Bubble tea (Nápoje) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bubble tea k bezplatnému stažení

Bubble tea je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Bubble tea je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Bubble tea ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

933x1600
747x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 184 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: yamachem2

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bubble tea s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Bubble tea je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Tukan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Abrahám zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Rak ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, cliparts, Bubble tea, vektor, Bubble tea, zdarma, grafika, free, svg, klipart, Nápoje, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, fotografie, kalendář, Adobe Illustrator, logo, video, časopis, Twitter, referáty, profilovka, diplomová práce, pozvánky, corelDraw, prospekty, webové stránky, koláž, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Historické rádio ke stáhnutí, obrázek, klipart EPS ke stažení nebo obrázek, klipart Vánoční svícen zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.