Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bubble tea, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bubble tea zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bubble tea. Klipart Bubble tea je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bubble tea lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Bubble tea ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

933x1600
747x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 184 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bubble tea se nachází v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malé písmeno M ke stažení Podívejte se i na klipart Lyžař ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mandarinka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, Bubble tea, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, download, vektor, Bubble tea, vektorový obrázek, Nápoje, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: dokumenty, word, openOffice, plakát, profilovka, pozvánky, seminární práce, Instagram, památník, fotokniha, inkscape, corelDraw, kalendář, PowerPoint, profil, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart CD disk ke stažení, ilustrace Eiffelovka ke stáhnutí nebo vektor Vánoční dárky zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.