Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bubble tea, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bubble tea zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bubble tea. Klipart Bubble tea je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bubble tea lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bubble tea ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

933x1600
747x1280
467x800
292x500
93x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 184 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bubble tea je v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Elvis Presley zdarma Podívejte se i na obrázek Počítač ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Velbloud ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, svg, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, download, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, Nápoje, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, office, Adobe Illustrator , Pinterest, word, web, webové stránky, články, referáty, inkscape, profilovka, památník, fotokniha, textové dokumenty, Instagram, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Triceratops zdarma, klipart Ostružina ke stažení nebo ilustrace Rakev ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.