Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bubble tea, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bubble tea zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bubble tea. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bubble tea nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Bubble tea? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bubble tea ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

933x1600
747x1280
467x800
292x500
93x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 184 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bubble tea se nachází v kategorii Obrázky, kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek USB ke stažení Podívejte se i na vektor Digitální znak O ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Panda velká zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, free, Bubble tea, kliparty, vektorový obrázek, svg, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, download, klipart, Nápoje

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, avatar, škola, kalendář, dokumenty, seminární práce, Instagram, Pinterest, Twitter, blog, word, profil, Adobe Illustrator , časopis, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Lehoped ke stažení, obrázek Ledňák obrovský ke stáhnutí nebo klipart Žluté růže zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.