Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bubble tea, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bubble tea zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bubble tea. Klipart Bubble tea je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bubble tea lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Bubble tea ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

933x1600
747x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 184 440 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bubble tea se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžové brýle ke stažení Podívejte se i na klipart Vědec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Sudy zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Bubble tea, grafika, cliparts, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, vektor, Nápoje, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, ke stažení, Bubble tea

Doporučené použití klipartu: fotokniha, kalendář, blog, referáty, dokument, prezentace, office, Pinterest, Twitter, openOffice, seminární práce, webové stránky, corelDraw, Facebook, word, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Melíry ke stažení, ilustrace Vánoční zvoneček ke stáhnutí nebo vektor Steampunk srdce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.