Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Azurová mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Azurová mašle zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Azurová mašle. Obrázek Azurová mašle je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Azurová mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1082x1280
677x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 53 415 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Azurová mašle? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Azurová mašle je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vlkodlak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lori zelenokřídlý ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální číslo 0 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, download, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, Azurová mašle, vektor, ilustrace, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, free, svg, Azurová mašle

Doporučené použití klipartu: office, blog, eshop, inkscape, web, pozvánky, word, Instagram, kalendář, diář, textové dokumenty, fotokniha, video, corelDraw, profil, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Raketa H-IIB zdarma, klipart Povíjnice nachová ke stáhnutí nebo ilustrace Želví krunýř ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.