Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Azurová mašle (Vánoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Azurová mašle ke stažení zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Azurová mašle. Pakliže si chcete obrázek Azurová mašle stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Azurová mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1352x1600
1082x1280
677x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 53 415 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Azurová mašle? Potom se podělte s dalšími lidmi na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Obrázek Azurová mašle patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Otakárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smažené krevety ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Červený smajlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, cliparts, Azurová mašle, obrázek, ke stažení, klipart, vektor, ilustrace, Azurová mašle, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: katalog, dokument, dokumenty, plakáty, magazín, manuály, office, Pinterest, inkscape, webové stránky, Instagram, časopis, pozvánky, fotografie, seminární práce, word, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Bílá kočka zdarma, vektor Krkavec ke stáhnutí nebo obrázek Kreslená ryba ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.