Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Azurová mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Azurová mašle zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Azurová mašle. Pakliže si chcete obrázek Azurová mašle stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Azurová mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1082x1280
677x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 415 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Azurová mašle s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Azurová mašle patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík s knírem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pomeranian zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Azurová mašle ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, obrázek, ilustrace, Vánoce, kliparty, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, free, Azurová mašle, Azurová mašle, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, diář, prezentace, wordpress, profil, plakáty, openOffice, časopis, profilovka, webové stránky, památník, Pinterest, video, škola, články, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Žirafa ke stáhnutí, vektor Bobr zdarma nebo obrázek Okarína Xun zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.