Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté H, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté H zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zlaté H. Vektorová ilustrace Zlaté H je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlaté H? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté H zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté H ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté H ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1275
1280x1020
800x637
500x398
160x127

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 484 943 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlaté H se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Snubní prsteny ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dětská autosedačka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Šachové figury ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Symboly, download, svg, klipart, obrázek, cliparts, free, ke stažení, Zlaté H, vektor, grafika, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Facebook, inkscape, časopis, textové dokumenty, Adobe Illustrator , fotokniha, Instagram, dokumenty, škola, openOffice, prezentace, seminární práce, články, avatar, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Pandeiro ke stáhnutí, obrázek Světlezelené auto zdarma nebo klipart PDF přípona ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.