Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cuketa, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuketa zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cuketa. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuketa zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Cuketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuketa ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 173 230 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cuketa se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak I ke stažení Podívejte se i na klipart Větroměr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jezevec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Cuketa, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, Cuketa, kliparty, Zelenina, zdarma, ke stažení, klipart, grafika, free, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, pozvánky, plakát, Pinterest, blog, dokument, PowerPoint, textové dokumenty, prezentace, openOffice, webové stránky, články, kalendář, dokumenty, škola, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Škoda Fabia ke stažení, ilustrace DNA ke stáhnutí nebo vektor Miluji hudbu zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.