Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cuketa (Zelenina) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuketa zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cuketa. Kreslená ilustrace Cuketa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Cuketa? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuketa zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cuketa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuketa ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 173 230 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Potěší nás, pokud budete tento klipart Cuketa sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Cuketa je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jižní Súdán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrozelené vajíčko zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Průhledný duch ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, svg, cliparts, free, ilustrace, download, ke stažení, zdarma, Zelenina, vektorový obrázek, Cuketa, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, word, kalendář, Twitter, seminární práce, wordpress, eshop, webové stránky, Instagram, dokument, Adobe Illustrator, pozvánky, časopis, openOffice, PowerPoint, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Pohádková beruška ke stáhnutí, vektorový obrázek Narcis zdarma nebo vektorový obrázek Ruská mapa zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.