Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Cuketa (Zelenina) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuketa zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cuketa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cuketa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Cuketa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuketa zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Cuketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuketa ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 173 230 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Líbí se vám klipart Cuketa? Pak se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Cuketa je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Nesahat ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zavírací špendlíky ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Abstraktní jahoda ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, klipart, free, kliparty, cliparts, obrázek, grafika, ke stažení, zdarma, Cuketa, Cuketa, vektor, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, vstupenky, Adobe Illustrator, vizitky, škola, Zoner Callisto, wordpress, oznámení, openOffice, prezentace, profil, letáky, fotokniha, web, referáty, logo, články

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Stolní počítač ke stažení, ilustrace Policejní auto ke stáhnutí nebo ilustrace Sportovní auto ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.