Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cuketa (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuketa zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cuketa. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Cuketa. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuketa zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cuketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuketa ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 173 230 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Líbí se vám klipart Cuketa? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Cuketa patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Motor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smeták ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tlačítkový telefon ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cuketa, grafika, klipart, Cuketa, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Zelenina, zdarma, download, free, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, inkscape, wordpress, škola, plakát, blog, Instagram, dokument, plakáty, textové dokumenty, fotokniha, PowerPoint, etikety, diář, word, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Havran ke stažení, ilustrace Závodní auto ke stažení nebo klipart Zlatá píšťalka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.