Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Šachové figury, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šachové figury zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Šachové figury. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Šachové figury? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachové figury zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šachové figury ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachové figury ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x487
1280x390
800x244
500x152
160x49

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 147 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Šachové figury je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červená srdce zdarma Podívejte se i na ilustrace Šimpanz ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kudla ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, grafika, free, klipart, download, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, Šachové figury, obrázek, kliparty, Symboly

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakáty, textové dokumenty, profil, referáty, blog, články, avatar, fotokniha, inkscape, seminární práce, office, corelDraw, památník, pozvánky, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Ravenala madagaskarská zdarma, vektor Nůžky na živý plot ke stažení nebo obrázek Muž s rouškou ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.