Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Halloween kočka s dýní, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Halloween kočka s dýní zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Halloween kočka s dýní. Obrázek Halloween kočka s dýní je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween kočka s dýní zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Halloween kočka s dýní ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween kočka s dýní ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1198
1280x958
800x599
500x374
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 919 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: user4096 / user4096

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Halloween kočka s dýní je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart TEX soubor ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hrášek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pařáty smrtky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, vektor, zdarma, vektorový obrázek, download, cliparts, kliparty, Halloween, ke stažení, ilustrace, Halloween kočka s dýní, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, Adobe Illustrator , články, textové dokumenty, pozvánky, openOffice, webové stránky, corelDraw, dokument, PowerPoint, office, Pinterest, profil, inkscape, Instagram, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Znamení střelec ke stáhnutí, klipart Námořnické srdce zdarma nebo ilustrace Šinkansen ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.