Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Halloween kočka s dýní, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Halloween kočka s dýní zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Halloween kočka s dýní. Klipart Halloween kočka s dýní je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Halloween kočka s dýní lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween kočka s dýní zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Halloween kočka s dýní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween kočka s dýní ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1198
1280x958
800x599
500x374
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 919 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: user4096 / user4096

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Halloween kočka s dýní patří do sekce Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cigareta zdarma Podívejte se i na klipart Digitální znak 2 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Robin Hood ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween kočka s dýní, ilustrace, obrázek, svg, klipart, grafika, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, vektor, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokumenty, profilovka, textové dokumenty, památník, dokument, Twitter, openOffice, Adobe Illustrator , fotokniha, referáty, office, webové stránky, PowerPoint, word, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Červík zdarma, ilustrace Hrací automat ke stažení nebo vektor Složka s obrázky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.