Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pojistková skříň (Přístroje) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Pojistková skříň bezplatně ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Pojistková skříň. Stahujte klipart Pojistková skříň v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pojistková skříň zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pojistková skříň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pojistková skříň ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1478x1600
1182x1280
739x800
462x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 824 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Pojistková skříň můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Pojistková skříň se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Toulcovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kazoo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Modrý dárek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, cliparts, svg, ke stažení, Pojistková skříň, ilustrační obrázek, Přístroje, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, Instagram, Facebook, katalog, prezentace, Zoner Callisto, fotografie, profilovka, PowerPoint, oznámení, corelDraw, dokument, prospekty, openOffice, plakáty, eshop, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Abstraktní strom zdarma, vektorový obrázek Běžec ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Alexander Graham Bell ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.