Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Plošinový vozík (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plošinový vozík zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Plošinový vozík. Vektorová ilustrace Plošinový vozík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plošinový vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Plošinový vozík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plošinový vozík ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 142 892 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Juhele

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Plošinový vozík s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Plošinový vozík patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stolní počítač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sob polární ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Čajový obřad ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, download, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, free, grafika, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, Plošinový vozík, Plošinový vozík

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, inkscape, profilovka, Pinterest, plakát, webové stránky, plakáty, památník, etikety, prezentace, škola, Facebook, články, dokument, Twitter

Mezi hezké kresby patří i klipart Klávesy ke stažení, vektor Sůl a pepř ke stažení nebo obrázek Digitální znak Q ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.