Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černý pěšec (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý pěšec ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Černý pěšec. Kreslená ilustrace Černý pěšec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Černý pěšec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý pěšec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černý pěšec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý pěšec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 402 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: DG-RA

Obrázek, klipart pojmenovaný Černý pěšec můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Černý pěšec se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hlásná trouba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jed ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pařez zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, ke stažení, klipart, Černý pěšec, grafika, download, vektor, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, Symboly, kliparty, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: deníček, kalendář, dokument, památník, Instagram, etikety, word, pozvánky, prospekty, Twitter, PowerPoint, blog, oznámení, textové dokumenty, seminární práce, wordpress, office

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Paul von Hindenburg zdarma, ilustrace Háček na zeď zdarma nebo vektorový klipart Bansuri ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.