Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý pěšec, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý pěšec zdarma ke stažení

Černý pěšec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Černý pěšec nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Černý pěšec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý pěšec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Černý pěšec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý pěšec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 402 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černý pěšec se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žluté dýně ke stažení Podívejte se i na klipart Papilio glaucus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Boeing B-17 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, Symboly, Černý pěšec, svg, Černý pěšec, ke stáhnutí, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, seminární práce, články, corelDraw, profilovka, časopis, dokument, pozvánky, prezentace, profil, office, škola, openOffice, Facebook, blog, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Malířský váleček ke stažení, ilustrace Novoročenka 2021 ke stáhnutí nebo vektor Bezpečnostní kamera zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.