Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý pěšec, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý pěšec zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Černý pěšec. Klipart Černý pěšec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý pěšec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černý pěšec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý pěšec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 402 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černý pěšec patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Marihuana zakázána zdarma Podívejte se i na vektor Malé písmeno U ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Cikáda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, Symboly, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, grafika, download, kliparty, free, cliparts, ilustrace, Černý pěšec, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, webové stránky, blog, web, office, Facebook, Instagram, pozvánky, škola, PowerPoint, profil, Adobe Illustrator , referáty, dokument, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Brambůrky zdarma, obrázek Anemometr ke stažení nebo klipart Mapa Bahrajnu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.