Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pět dýní, Halloween nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pět dýní zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pět dýní. Klipart Pět dýní je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pět dýní lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pět dýní zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Pět dýní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pět dýní ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x533
1280x427
800x267
500x167
160x53

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 110 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pět dýní patří do sekce Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Singapur zdarma Podívejte se i na klipart Paraguay ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pobřeží slonoviny ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Halloween, grafika, ke stažení, kliparty, free, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, Pět dýní, obrázek, vektor, Pět dýní, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Instagram, fotokniha, Facebook, referáty, web, word, blog, seminární práce, avatar, webové stránky, office, plakáty, profilovka, kalendář, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Malé písmeno G zdarma, ilustrace Oregon ke stažení nebo vektor Otakárek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.