Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Pět dýní (Halloween) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pět dýní zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pět dýní. Klipart Pět dýní je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pět dýní zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Pět dýní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pět dýní ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x533
1280x427
800x267
500x167
160x53

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 110 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Viscious-Speed

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Pět dýní s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Pět dýní patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nilský kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak O ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ibis ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Pět dýní, free, download, vektor, svg, zdarma, kliparty, klipart, ilustrace, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Halloween, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, vizitky, Zoner Callisto, video, referáty, kalendář, etikety, články, koláž, letáky, office, Adobe Illustrator, deníček, diář, word, inkscape, fotografie

Mezi hezké kresby patří i vektor Jižní Súdán ke stažení, obrázek Vězení ke stáhnutí nebo klipart Elfka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.