Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pět dýní, Halloween nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pět dýní zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pět dýní. Obrázek Pět dýní je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pět dýní zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pět dýní ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pět dýní ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x533
1280x427
800x267
500x167
160x53

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 110 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pět dýní je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pomeranč ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Charlie Chaplin zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Helikoptéra ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, obrázek, zdarma, grafika, Pět dýní, free, svg, Pět dýní, Halloween, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, corelDraw, blog, plakáty, profil, dokumenty, škola, word, články, profilovka, openOffice, Pinterest, office, referáty, kalendář, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Gándhí ke stáhnutí, klipart SD karta zdarma nebo ilustrace HTML ikona ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.