Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutý motýl, Hmyz do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý motýl zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žlutý motýl. Kreslená ilustrace Žlutý motýl je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Žlutý motýl? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žlutý motýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žlutý motýl je v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Web kamera ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Toustovač zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mikroskop ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, Žlutý motýl, Žlutý motýl, Hmyz, zdarma, vektor, free, klipart, grafika, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , časopis, památník, word, Pinterest, webové stránky, blog, seminární práce, profil, web, Instagram, textové dokumenty, plakáty, dokument, plakát, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mapa Keni ke stáhnutí, klipart Volant zdarma nebo ilustrace Vánoční dárek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.