Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hrabalka (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrabalka zdarma ke stažení

Hrabalka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hrabalka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrabalka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrabalka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrabalka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrabalka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1248
800x780
500x488
160x156

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 490 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jbruce

Zaujal vás náš klipart Hrabalka? Potom se podělte s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Hrabalka patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Steak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mandala ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zamilovaní sloni ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, zdarma, Hrabalka, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, download, Hrabalka, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, blog, textové dokumenty, webové stránky, avatar, office, profil, wordpress, openOffice, PowerPoint, plakát, pozvánky, web, video, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Červ ke stažení, obrázek, klipart Sobi ke stažení nebo vektorový klipart Kovárna ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.