Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Okapi (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Okapi zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Okapi. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okapi zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Okapi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okapi ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1422x1600
1138x1280
711x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 478 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: persia

Zaujal vás náš klipart Okapi? Potom se podělte s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Okapi je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vánoční stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jmenovka na dárky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Krásné Vánoce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, ke stažení, cliparts, grafika, free, ilustrační obrázek, Zvířata, vektorový obrázek, vektor, zdarma, Okapi, ilustrace, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: eshop, plakáty, prospekty, video, škola, katalog, Facebook, office, články, inkscape, časopis, seminární práce, deníček, word, Twitter, avatar, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Modlení zdarma, vektorový obrázek Parní lokomotiva zdarma nebo obrázek, klipart Mužská bisexualita ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.